Продава се Двустаен апартамент в София, Младост 2 – 62 кв.м за 1533 €/кв.м

  • 95,000€
  • 1,532€/m²
Област София-град, гр. София, Младост 2
Продава се Двустаен апартамент в София, Младост 2 - 62 кв.м за 1533 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Младост 2 - 62 кв.м за 1533 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Младост 2 - 62 кв.м за 1533 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2007
  • Building Year
For sale Private
Област София-град, гр. София, Младост 2
  • 95,000€
  • 1,532€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2007
  • Building Year

Description

Апартамента се намира в комплекс Ясен-затворен тип. На 5мин пеш от плажа и 10 от центъра на Слънчев.бряг. Страхотна градина, басейн, ресторант и супер маркет.

На 2 етаж 62кв.м./54кв. чиста площ. Всекидневна с кухненски бокс и отделна спалня, санитарен възел и тераса. Западно изложение. За повече информация и оглед позвънете. Без посреднически фирми МОЛЯ

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 95,000€
  • Size: 62 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2007
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Друго
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5
  • Heating: Без отопление
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Младост 2