Продава се Двустаен апартамент в София, Обеля 2 – 65 кв.м за 1614 €/кв.м

  • 104,900€
  • 1,614€/m²
Област София-град, гр. София, Обеля 2
  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 1989
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Обеля 2
  • 104,900€
  • 1,614€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 1989
  • Building Year

Description

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ има удоволствието да Ви предложи за продажба двустаен апартамент в кв. Обеля 2. Районът е комуникативен в близост до градски транспорт, училища, детска градина, магазини и 30-ДКЦ.

Жилището се състои от кухня с усвоен балкон, хол с балкон, спалня. Санитарен възел нов фаянс и теракота. Сменена дограма, климатици.

Метална входна врата.

Общите части са в отлично състояние, сменена дограма, работещ асансьор, поддържана градинка.

*

За повече информация и огледи: водещ брокер Райна Станиславова 08******15.

*

СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! РАБОТИМ И В ПОЧИВНИТЕ ДНИ!

Предлагаме БЕЗПЛАТНО СЪДЕЙСТВИЕ за одобрение и получаване на ипотечен кредит за покупка на жилище при най-добрите условия условия за Вас,чрез услугите на лицензиран кредитен консултант!

ПЕРФЕКТНО изработени и приключени документално имотни сделки.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 104,900€
  • Size: 65 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1989
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 7
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Обеля 2