Продава се Двустаен апартамент в София, Овча купел 1 – 46 кв.м за 2892 €/кв.м

  • 133,000€
  • 2,891€/m²
Област София-град, гр. София, Овча купел 1
  • Apartment
  • Property Type
  • 46
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Private
Област София-град, гр. София, Овча купел 1
  • 133,000€
  • 2,891€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 46
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

Двустаен до Метростанция “Мизия”, 46 кв.м, югозапад, 2-ри етаж

Продавам преустроена гарсониера 46 кв.м в Овча Купел 1, на 150 м от метростанция “Мизия”. Жилището е на 2-ри от 9 етажа, панел 1990 г., с югозападно изложение. Разпределение: дневна с усвоен балкон (голяма и светла), отделна спалня, коридор с кухненски бокс и баня след основен ремонт. Има мазе. Отоплението е на климатик, топла вода от ТЕЦ. Паркирането е свободно около блока.

Цена: 133 000 €

Не работя с брокери.

Телефон: 08********14

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 133,000€
  • Size: 46 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 9
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Овча купел 1