Продава се Двустаен апартамент в София, Овча купел – 99 кв.м за 1445 €/кв.м

  • 143,000€
  • 1,444€/m²
Област София-град, гр. София, Овча купел
  • Apartment
  • Property Type
  • 99
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Овча купел
  • 143,000€
  • 1,444€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 99
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Предлагаме двустаен апартамент в старата част на Овча купел. В близост до ул. Монтевидео, парк, метростанция Мизия, училища и хранителни магазини. Малка сграда с 14 апартамента. Разпределение: входно антре, всекидневна с кухненски бокс – 27,8 кв.м., спалня, баня, две тераси по 2,5 кв.м. и голяма тераса върху покрив 24,5 кв.м. Изграждане на тръбен път за климатици и монтаж на стойка за външно тяло. Немска 5-камерна PVC дограма. Изграждане на домофонна инсталация. TV и интернет окабеляване. Блиндирана входна врата. Настилка на балконите от мразоустойчив гранитогрес. Алуминиеви балконски парапети. Предава се на шпакловка и замазка. Гъвкави схеми за плащане. Може да се закупи и паркомясто, за сумата от 19000 евро. В сградата има и други двустайни и тристайни апартаменти.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 143,000€
  • Size: 99 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 5