Продава се Двустаен апартамент в София, Полигона – 75 кв.м за 2115 €/кв.м

  • 158,620€
  • 2,115€/m²
Област София-град, гр. София, Полигона
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Полигона
  • 158,620€
  • 2,115€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Революшън Естейт Ви представя двустаен апартамент в жилищен комплекс от 3 сгради С АКТ 14 в ж.к. Полигона.

Локация: Квартал Полигона, в близост до бъдеща метростанция на бул. `Цариградско шосе, магазини : Била , ПроМаркет, Технополис , The MALL, болници и училища.

Имотът е разположен на 8-ми жилищен етаж.

Площ РЗП 75.53 кв.м. // ЗП 63,45 кв.м.

Разпределение: входно антре, всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, дрешник и балкон.

Очаквано завършване: юни 2025г.

За повече информация не се колебайте да се свържете с нас и да цитирате референтен номер: 6826 в сграда с ID: 871.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 158,620€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 8-ми
  • Total Floors: 11