Продава се Двустаен апартамент в София, Слатина – 66 кв.м за 3410 €/кв.м

  • 225,000€
  • 3,409€/m²
Област София-град, гр. София, Слатина
  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 1967
  • Building Year
For sale Private
Област София-град, гр. София, Слатина
  • 225,000€
  • 3,409€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 1967
  • Building Year

Description

Тухла,старо строителството, 65 кв.м.,етаж 2 ,от към булевард Шипченски проход.Хол,спалня,кухня и баня с тоалетна и тераса която минава през всички стай.Възможност за преустройство на 3-стаен.От собственик.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 225,000€
  • Size: 66 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1967
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 8