Продава се Двустаен апартамент в София, Славия – 50 кв.м за 2770 €/кв.м

  • 138,500€
  • 2,770€/m²
Област София-град, гр. София, Славия
Продава се Двустаен апартамент в София, Славия - 50 кв.м за 2770 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Славия - 50 кв.м за 2770 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Славия - 50 кв.м за 2770 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Славия - 50 кв.м за 2770 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в София, Славия - 50 кв.м за 2770 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 50
  • sqm
  • 1950
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Славия
  • 138,500€
  • 2,770€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 50
  • sqm
  • 1950
  • Building Year

Description

Революшън Естейт представя ИЗЦЯЛО ЮЖНЕН двустаен апартамент в ж.к. Славия.

Имотът се намира на комуникативна локация в ж.к. Славия, в близост до метростанция “Красно село“, автобусни спирки, училище, банкови институции и здравни заведения.

В района ще откриете:

– 132 СУ “Ваня Войнова“.

– ДГ ” Чуден свят “.

– ДКЦ 20

– Банка ДСК и ОББ.

– МЦ “Надежда“.

– Етаж: 1-ри от общо 3.

– Площ: 50 кв.м.

– Разпределение: входно антре, кухня, дневна, спалня, баня с тоалетна.

– Отопление: Ток.

– Изложение: ИЗЦЯЛО ЮЖНО.

– Строителство: Тухлена сграда от 1950г.

– Отлична възможност както за инвестиция, така и за създаване на уютно жилище по ваш вкус. Имотът е за основен ремонт, което ви позволява да го завършите и обзаведете според вашите предпочитания.

Информация за горепосочения имот може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон, като ще Ви е необходим следният референтен номер: 2090926.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 138,500€
  • Size: 50 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1950
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 3