Продава се Двустаен апартамент в София, Зона Б-19 – 60 кв.м за 3434 €/кв.м

  • 206,000€
  • 3,433€/m²
Област София-град, гр. София, Зона Б-19
Продава се Двустаен апартамент в София, Зона Б-19 - 60 кв.м за 3434 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Зона Б-19 - 60 кв.м за 3434 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Зона Б-19 - 60 кв.м за 3434 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Зона Б-19 - 60 кв.м за 3434 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в София, Зона Б-19 - 60 кв.м за 3434 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в София, Зона Б-19 - 60 кв.м за 3434 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в София, Зона Б-19 - 60 кв.м за 3434 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в София, Зона Б-19 - 60 кв.м за 3434 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 2011
  • Building Year
For sale Private
Област София-град, гр. София, Зона Б-19
  • 206,000€
  • 3,433€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 2011
  • Building Year

Description

Ет.3 от 6, асансьор. Сграда от 2011 година. Хол с кухненски бокс, стая, баня с WC. Без преход. Тераса, обща пред двете помещения – южна.

Чип вход, чип асансьор, видео наблюдение. Професионален домоуправител. Няма ТЕЦ и газ.

ул.Позитано и Димитър Петков.

Пълна документална история на имота !

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 206,000€
  • Size: 60 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2011
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Зона Б-19