Продава се Двустаен апартамент в Созопол – 54 кв.м за 1038 €/кв.м

  • 56,000€
  • 1,037€/m²
Област Бургас, гр. Созопол
Продава се Двустаен апартамент в Созопол - 54 кв.м за 1038 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 54
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Созопол
  • 56,000€
  • 1,037€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 54
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание за продажба, Двустаен апартамент в гр. Созопол.

Сградата е с акт 15 пред акт 16 и се намира в близост до централната част на Созопол, в непосредствена близост до плаж ”Хармани”, в район с добре изградена инфраструктура.

Имотът е ситуиран на 1ви етаж с обща площ от 54,20 кв.м. разгърната в следното разпределение: коридор, хол с бокс кухня, спалня, склад, баня с тоалетна.

Апартаментът се предлагат във вид на завършване по БДС (”на тапа” – шпакловка, замазка с бяла боя.)

Годишната такса за поддръжка е 300 лв.

Към имота може да се закупи паркомясто срещу 8000€ без ДДС.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2078190

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 56,000€
  • Size: 54 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Полуобзаведен
  • Building Condition: В строеж
  • Преход: Без преход
  • City Созопол
  • Region Област Бургас
  • Country Bulgaria

0 Review

Sort by: