Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център – 52 кв.м за 1250 €/кв.м

  • 65,000€
  • 1,250€/m²
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Център
Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 52 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 52 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 52 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 52 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 52 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 52 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 52 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център - 52 кв.м за 1250 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 52
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Център
  • 65,000€
  • 1,250€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 52
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Кантора Диневи има удоволствието да ви представи изключително атрактивен двустаен апартамент, разположен в центъра на града под болница Тракия.

Районът се отличава с отлична инфраструктура, лесен достъп до централната градска част, както и близост до училища, детски градини, магазини и удобен градски транспорт.

Апартаментът разполага с функционално разпределение, включващ входно антре, спалня, хол, кухня, мокро помещение и баня с тоалетна. Жилището предлага комфорт и уют, с добре осветени помещения и оптимално използвано пространство. Сградата е снабдена с асансьор и разполага с издаден технически паспорт. Апартамента е саниран, а сградата е с ремонтиран покрив.

Апартаментът е подходящ както за семейства, търсещи качествен и спокоен дом в уреден район, така и за хора, които ценят добрата локация. Отличен избор и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на баланса между локация, удобства и съвременно строителство.

Огледи стават с предварителна уговорка.

Кантора Диневи Ви предлага безплатно съдействие за кредитиране от банки като услугата не е свързана само със закупуване на имот.

За повече информация се свържете с нас.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 65,000€
  • Size: 52 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: ЕПК
  • Floor: 12-ти