Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Център – 66 кв.м за 1034 €/кв.м

  • 68,180€
  • 1,033€/m²
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Център
  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Център
  • 68,180€
  • 1,033€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Прешъс Билдинг ви предлага двустаен апартамент в новострояща се сграда. БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА! Цена на строителя! Намира се в центъра на града.

Апартамента се състои от всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, антре и тераса. Към него има и мазе. Бруто площ 66.07 м2, цена 68180 евро.

В сградата се продават едностайни, двустайни, тристайни апартаменти, мезонети, подземни гаражи и паркоместа.

Проекти, разпределения и цени в офиса на Прешъс Билдинг.

Прешъс Билдинг предлага на своите клиенти безплатно съдействие за банков кредит и осигурява всички нужни документи за осъществяване на покупката!

Предлага апартаменти, магазини и гаражи на различни локации в Стара Загора.

Телефон за контакт:08******66

#старазагора#апартамент#ремиза#недвижимиимоти#двустаен#новостроителство#едностаен#тристаен#мезонет#гараж#гаражи#паркоместа#продава#безкомисион#прешъсбилдинг#апартаменти#магазин

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 68,180€
  • Size: 66 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 6