Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Казански – 56 кв.м за 1409 €/кв.м

  • 78,900€
  • 1,409€/m²
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Казански
Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Казански - 56 кв.м за 1409 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Казански - 56 кв.м за 1409 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Казански - 56 кв.м за 1409 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Казански - 56 кв.м за 1409 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Казански - 56 кв.м за 1409 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Казански - 56 кв.м за 1409 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Казански - 56 кв.м за 1409 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Казански - 56 кв.м за 1409 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Казански - 56 кв.м за 1409 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 56
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Казански
  • 78,900€
  • 1,409€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 56
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

Номер на обява: SZ0020

Имоти Томов Стара Загора представя ексклузивно на Вашето внимание чудесен двустаен апартамент с кухня, с чиста площ от 56 кв.м в кв. Казански. Жилището е с изцяло западно изложение и се намира на втори етаж в осеметажен блок с асансьор, отлично поддържани общи части и контрол на достъпа за допълнително сигурност и спокойствие.

Разпределение на имота:

Широка всекидневна;

Коридор;

Кухня с трапезария с излаз към затворена тераса;

Супермаркети и търговски обекти.

Жилището е се продава във вида, в който се намира в момента – има подменена ПВЦ дограма! Този имот е прекрасна инвестиционна възможност, поради комуникативната си локация.

За повече информация посетете нашият офис, находящ се в гр. Стара Загора на ул. „Майор Таньо Кавалджиев“ 135 – Имоти Томов Ст. Загора, тел.: 08******09.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 78,900€
  • Size: 56 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: ЕПК
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 8
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Стара Загора
  • Region Област Стара Загора
  • Квартал Казански