Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Кольо Ганчев – 70 кв.м за 1029 €/кв.м

  • 72,000€
  • 1,029€/m²
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Кольо Ганчев
Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Кольо Ганчев - 70 кв.м за 1029 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Кольо Ганчев - 70 кв.м за 1029 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Кольо Ганчев - 70 кв.м за 1029 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Кольо Ганчев - 70 кв.м за 1029 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Кольо Ганчев - 70 кв.м за 1029 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Кольо Ганчев - 70 кв.м за 1029 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Кольо Ганчев - 70 кв.м за 1029 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Стара Загора, Кольо Ганчев - 70 кв.м за 1029 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Кольо Ганчев
  • 72,000€
  • 1,029€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Кантора Диневи Ви представя нов двустаен апартамент с АКТ 16 в квартал Железник-Център. Жилището е разположено на 2-ри от 6 етажа с асансьор. Площта на имота е 70 кв.м. с общите части (ЧЖП-55 кв.м.). Състои се от входно антре, просторна всекидневна с кухненски бокс, спалня, тераса към двете стаи и баня с тоалетна. Южно изложение с панорамна гледка към Тракийски университет. В близост има училище, детска градина, магазини, ресторанти и спирки на градския транспорт.

Кантора Диневи Ви предлага безплатно съдействие за кредитиране от банки като услугата не е свързана само със закупуване на имот.

За повече информация се свържете с нас!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 72,000€
  • Size: 70 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 6