Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас – 52 кв.м за 2212 €/кв.м

  • 115,000€
  • 2,212€/m²
Област Бургас, гр. Свети Влас
Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 52 кв.м за 2212 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 52 кв.м за 2212 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 52 кв.м за 2212 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 52 кв.м за 2212 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 52 кв.м за 2212 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 52 кв.м за 2212 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 52 кв.м за 2212 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 52 кв.м за 2212 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 52 кв.м за 2212 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 52 кв.м за 2212 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 52 кв.м за 2212 €/кв.м - Снимка #14
  • Apartment
  • Property Type
  • 52
  • sqm
  • 2015
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Свети Влас
  • 115,000€
  • 2,212€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 52
  • sqm
  • 2015
  • Building Year

Description

Продава се апартамент 1+1 в премиум комплекс в Свети Влас. Топ локация: на 200 метра от морето и планината, а центърът предлага целогодишни удобства, включително голям целогодишен супермаркет. Състои се от кухня/трапезария, спалня, коридор и баня. Централно отопление и климатик осигуряват топлина през зимата и прохлада през лятото (включени в таксата за поддръжка). Акт 16.#5236

Продается апартамент 1+1 в премиум-комплексе в Святом Власе. Топ локация: 200 метров- море и горы, центр- вся круглогодичная инфраструктура, в.тч крупный круглогодичный супермаркет. Состоит из кухни- столовой , спальни, коридора, сан. узла. Преимущество- Центральное отопление и система климат-контроля — обеспечивает тепло зимой и прохладу летом (входит в таксу поддержки). Акт.16.#5236

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 115,000€
  • Size: 52 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2015
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Свети Влас
  • Region Област Бургас