Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас – 63 кв.м за 1080 €/кв.м

  • 68,000€
  • 1,079€/m²
Област Бургас, гр. Свети Влас
Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 63 кв.м за 1080 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 63 кв.м за 1080 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 63 кв.м за 1080 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 63 кв.м за 1080 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 63 кв.м за 1080 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 63 кв.м за 1080 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 63 кв.м за 1080 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 63 кв.м за 1080 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 2015
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Свети Влас
  • 68,000€
  • 1,079€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 2015
  • Building Year

Description

Нова Цена: 68 000 евро(Стара цена: 69 900 евро)

стаи:1

Обща площ: 63 кв.м.

Етаж: 1/4

Годишна такса поддръжка – няма

Жилището се състои от антре, всекидневна с кухненска част и зона за почивка, тереса; спалня и баня. Апартаментът е обзаведен. Жилището е напълно подходящо за целогодишно живеене.

Жилищната сграда се намира на 10 минути пеша от морето, в район с отлична инфраструктура и комуникации. В близост до супермаркет, магазини, ресторанти, кафенета, автобусна спирка.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 68,000€
  • Size: 63 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2015
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: Партер
  • Total Floors: 4