Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас – 64 кв.м за 1485 €/кв.м

  • 95,000€
  • 1,484€/m²
Област Бургас, гр. Свети Влас
Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 64 кв.м за 1485 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 64 кв.м за 1485 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 64 кв.м за 1485 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 64 кв.м за 1485 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 64 кв.м за 1485 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 64 кв.м за 1485 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 64 кв.м за 1485 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 64 кв.м за 1485 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 64 кв.м за 1485 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 64 кв.м за 1485 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 64 кв.м за 1485 €/кв.м - Снимка #14
  • Apartment
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 2011
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Свети Влас
  • 95,000€
  • 1,484€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 2011
  • Building Year

Description

ID33794726За продажба се предлага:Двустаен апартамент в комплекс Южен БрягЦена: 95000 евро Населено място: Св. ВласСтаи: 2Обща площ: 64 кв. м.На 2 етажТакса поддръжка: 768 евро на годинаЕтап на строителство: завършенПлащане: 2000 евро депозит,100% при подписване на нотариален акт за собственост.Комплекс “Южен Бряг” се намира на красиво и живописно място, наречено Свети Влас. Мястото, където се срещат планините и морето, където е най-чистият въздух и нежното море. На уютната, облагородена територия е разположен голям басейн с детска секция, ресторант, детска площадка, охраняем паркинг, Фонтани и алеи, огромно количество зеленина и екзотични растения, денонощна охрана, поддръжка на комплекса от управляващото дружество през цялата година, услуги по отдаване на апартамента под наем. Плажът е само на 200 м. Плажът е в непосредствена близост до най-известното и луксозно място в целия курорт , яхтеното пристанище, наречено “Марина Диневи”.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 95,000€
  • Size: 64 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2011
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 3
  • Heating: Локално
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Свети Влас
  • Region Област Бургас
  • Country Bulgaria

0 Review

Sort by: