Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас – 67 кв.м за 1209 €/кв.м

  • 81,000€
  • 1,209€/m²
Област Бургас, гр. Свети Влас
Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 67 кв.м за 1209 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 67 кв.м за 1209 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 67 кв.м за 1209 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 67 кв.м за 1209 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 67 кв.м за 1209 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 67 кв.м за 1209 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 67 кв.м за 1209 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 67 кв.м за 1209 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 67 кв.м за 1209 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 67
  • sqm
  • 2014
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Свети Влас
  • 81,000€
  • 1,209€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 67
  • sqm
  • 2014
  • Building Year

Description

ID: 187 Двустаен апартамент с гледка към морето в Свети Влас.

Напълно обзаведен, разполага с всичко необходимо за комфортен престой.

Разпределение: дневна с кухненски бокс, спалня, коридор, балкон с изглед към морето.

На 7 минути пеша до плажа на брега на морето (на 400 метра от плажа).

Комплексът разполага с контролиран достъп, 24-часова охрана и видеонаблюдение, безплатен паркинг, 17 плувни басейна, детски и спортни площадки, фитнес, СПА център, ресторант, магазин, барбекю, огромна територия. Акт 16.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 81,000€
  • Size: 67 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2014
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Свети Влас
  • Region Област Бургас