Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас – 68 кв.м за 1206 €/кв.м

  • 82,000€
  • 1,206€/m²
Област Бургас, гр. Свети Влас
Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 68 кв.м за 1206 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 68 кв.м за 1206 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 68 кв.м за 1206 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 68 кв.м за 1206 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 68 кв.м за 1206 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 68 кв.м за 1206 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 68 кв.м за 1206 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 68 кв.м за 1206 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас - 68 кв.м за 1206 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 2020
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Свети Влас
  • 82,000€
  • 1,206€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 2020
  • Building Year

Description

Предлагаме за продажба апартамент 1+1 с гледка към планината и морето в Свети Влас! Прекрасно място за комфортен живот и релакс край морето! Апартаментът е готов за нанасяне. Цялата необходима инфраструктура е в близост. Удобства в комплекса: 2 басейна, паркинг за живущите, 24/7 охрана, чипиране, детска площадка, станция за зареждане на електрически превозни средства, стадион, спортна площадка, фитнес зала, спа център и ресторант на място. Акт 16.#4725

Предлагаем к продажи апартаменты 1+1 с видом на горы и море в Святом Власе! Прекрасное место для комфортной жизни и отдыха у моря! Апартамент готов к проживанию. Вся необходимая инфраструктура рядом. Удобства в комплексе: 2 бассейна/ Парковка для жильцов 24/7 охрана, чиповое внедрение ,детская площадка, зарядка электромобилей, стадион, спортивная площадка,тренажерный зал, спа-центр, ресторан на территории отеля. Акт 16.#4725

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 82,000€
  • Size: 68 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2020
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Свети Влас
  • Region Област Бургас