Продава се Двустаен апартамент в Свети Влас – 82 кв.м за 1202 €/кв.м

  • 98,484€
  • 1,201€/m²
Област Бургас, гр. Свети Влас
  • Apartment
  • Property Type
  • 82
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Свети Влас
  • 98,484€
  • 1,201€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 82
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Предлагаме просторни двустайни апартаменти с ИЗГЛЕД КЪМ ПЛАНИНАТА в новопостроения к-с „Етъра 4“ (Etara 4), гр. Свети Влас.

Жилищата са с площ от 78,12 кв.м до 82,07 кв.м, намират се на 2-ри и 3-ти етаж и са на цени от 98 484 € до 103 118,40 €.

Апартаментите се състоят от: антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и душ, тераса с гледка към планината.

Жилищата са завършени до ключ, баните са напълно оборудвана.

Комплекс „Етъра 4“ (Etara 4) разполага с: денонощна охрана, видеонаблюдение, ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, озеленени площи, паркинг, закрит паркинг, магазини, басейн с шезлонги около него, детска площадка, ресторант и др.

Има възможност за закупуване на закрити и външни паркоместа или гараж към апартаментите.

В сградата предлагаме разнообразни по квадратура, разпределение и цена двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти.

Комплексът се намира в близост до морето (250 метра от плажа).

Около комплекса има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: супермаркет, магазини, аптека, яхтено пристанище, ресторанти, нощни клубове, плаж и др.

Разполагаме с много и разнообразни имоти по цялото Черноморие. За повече информация, свържете се с нас!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 98,484€
  • Size: 82 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale