Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Боровец – 43 кв.м за 1305 €/кв.м

  • 56,100€
  • 1,305€/m²
Област Търговище, гр. Търговище, Боровец
Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Боровец - 43 кв.м за 1305 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Боровец - 43 кв.м за 1305 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Боровец - 43 кв.м за 1305 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Боровец - 43 кв.м за 1305 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Боровец - 43 кв.м за 1305 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Боровец - 43 кв.м за 1305 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Боровец - 43 кв.м за 1305 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Боровец - 43 кв.м за 1305 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Боровец - 43 кв.м за 1305 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в Търговище, Боровец - 43 кв.м за 1305 €/кв.м - Снимка #13
  • Apartment
  • Property Type
  • 43
  • sqm
  • 1985
  • Building Year
For sale Agency
Област Търговище, гр. Търговище, Боровец
  • 56,100€
  • 1,305€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 43
  • sqm
  • 1985
  • Building Year

Description

ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ В ЕДИН ОТ НАЙ-ТИХИТЕ И СПОКОЙНИ РАЙОНИ НА ГР.ТЪРГОВИЩЕ, КВ.БОРОВЕЦ.

Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ от 44 кв.м, разположен на 6-ти, последен етаж в поддържана панелна сграда с асансьор в кв. Боровец. Жилището е с южно изложение, което го прави изключително светло и топло през цялата година.

Разпределение:

• Кухня с излаз на тераса, подходяща за сутрешно кафе и релакс

• Уютен хол

• Баня с тоалетна

• Мокро помещение, осигуряващо допълнително удобство

Характеристики и подобрения:

• Подови настилки – ламинат и теракот

• Подменена ВиК инсталация

• Монтиран климатик в хола

• Добро общо състояние, готов за нанасяне

Сградата е с асансьор и удобна локация, което прави имота подходящ както за лично ползване, така и за отдаване под наем. Южното изложение гарантира ниски разходи за отопление и естествена светлина.

Нова цена: 110 000лв

Стара цена: 115 000лв

Агенция за недвижими имоти ААТАР съдейства и посредничи при отпускане на потребителски и ипотечен кредит при най-добри условия за клиента.

Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на ново закупеният имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.