Продава се Двустаен апартамент в Варна, Аспарухово – 47 кв.м за 1660 €/кв.м

  • 78,000€
  • 1,660€/m²
Област Варна, гр. Варна, Аспарухово
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Аспарухово - 47 кв.м за 1660 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Аспарухово - 47 кв.м за 1660 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Аспарухово - 47 кв.м за 1660 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Аспарухово - 47 кв.м за 1660 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 47
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Аспарухово
  • 78,000€
  • 1,660€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 47
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Код 2922

Предлагаме ви двустаен апартамент в кв.Аспарухово, гр. Варна.

Жилището се намира на първи етаж от четири етажна сграда. Състои се от дневен тракт, спалня, комбиниран санитарен възел.

Предлага се в степен на завършеност до ключ.

Към момента сградата е на етап Акт 15, до края на годината се очаква да бъде завършена.

Има възможност за закупуване на паркомясто.

Имота се намира до централната част на кв. Аспарухово, училище, ясла. Местоположението на сградата е в тих район, но в близост до всички необходими комуникации.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 78,000€
  • Size: 47 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 4