Продава се Двустаен апартамент в Варна, Автогара – 73 кв.м за 1250 €/кв.м

  • 91,200€
  • 1,249€/m²
Област Варна, гр. Варна, Автогара
  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Автогара
  • 91,200€
  • 1,249€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Продава се двустаен апартамент в строеж, разположен в комуникативен район на град Варна, в близост до Автогарата и бул. “Васил Левски”. Апартаментът е с обща площ от 67.98 кв.м и се състои от:

Спалня: 12.96 кв.м

Дневна с кухненски бокс: 20.85 кв.м

Антре

Баня с тоалетна

Тераса

Имотът се намира в новострояща се сграда, с очакван срок на завършване през август 2025 г. Прекрасна възможност за инвестиция или нов дом в модерен и удобен район на града.

Номер на обявата: 67379

За повече информация, свържете се с нас!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 91,200€
  • Size: 73 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 5