Продава се Двустаен апартамент в Варна, Базар Левски – 62 кв.м за 2420 €/кв.м

  • 150,000€
  • 2,419€/m²
Област Варна, гр. Варна, Базар Левски
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Базар Левски - 62 кв.м за 2420 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Базар Левски - 62 кв.м за 2420 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Базар Левски - 62 кв.м за 2420 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Базар Левски - 62 кв.м за 2420 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Базар Левски - 62 кв.м за 2420 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Базар Левски - 62 кв.м за 2420 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2005
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Базар Левски
  • 150,000€
  • 2,419€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2005
  • Building Year

Description

Иведа имоти продава екслузивно двустаен апартамент под Базар Левски, встрани от ул. „Железкова“

Представяме Ви чудесен апартамент, разположен в тухлена сграда, въведена в експлоатация през 2005 година. Сградата е отлично поддържана, снабдена с асансьор и осигурява комфорт и удобство за своите обитатели.

Локация:

Имотът се намира в тиха и спокойна улица под бул. „Левски“, с удобен достъп до основни пътни артерии. Районът е добре устроен – в близост ще откриете магазини, училища, детски градини и спирки на градския транспорт. Местоположението съчетава спокойствие и удобство, което го прави отличен избор както за живеене, така и за инвестиция.

Характеристики на жилището:

Етаж: трети жилищен, изцяло покрит

Изложение: югоизток – гарантира слънчеви и светли помещения през целия ден

Чиста жилищна площ: 51 м²

Избено помещение: 10 м²

Допълнителни идеални части от общите части на сградата и дворното място

Жилището е изключително функционално. В момента е преходно, но съществува възможност за лесно преустройство, което ще осигури пълна самостоятелност на стаите. Това дава гъвкавост на новите собственици според техните нужди и идеи за обстановка. За ваше улеснение сме приложили схема с разпределение на апартамента.

Този апартамент е прекрасно предложение за хора, които търсят удобство, функционалност и добра инвестиция в един от най-добре развитите райони на Варна.