Продава се Двустаен апартамент в Варна, Център – 95 кв.м за 2053 €/кв.м

  • 195,000€
  • 2,053€/m²
Област Варна, гр. Варна, Център
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Център - 95 кв.м за 2053 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Център - 95 кв.м за 2053 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Център - 95 кв.м за 2053 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Център - 95 кв.м за 2053 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Център - 95 кв.м за 2053 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Център - 95 кв.м за 2053 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Център - 95 кв.м за 2053 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Център - 95 кв.м за 2053 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 95
  • sqm
  • 1996
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Център
  • 195,000€
  • 2,053€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 95
  • sqm
  • 1996
  • Building Year

Description

ЕСТЕЙТ Груп продава АПАРТАМЕНТ района на Макдрайв в гр. Варна, област Варна.

Апартаментът е с чиста площ 80 кв.м, общи части 15 кв.м и маза.

Модерен дизайн: Интериорът е проектиран с внимание към детайла, комбинира функционалност и естетика, висококачествени материали, съвременни елементи и уютна атмосфера.

Просторни стаи: Просторните помещения предоставят комфорт и свобода на движение, подходящи за всякакъв начин на живот.

Разположение: Тристаен апартамент е направен на двустаен, терасите са усвоени.

Паркиране: в двора – 1 автомобил

Идеалният избор, ако търсите комбинация от стил, комфорт.

Тел. за контакт: 08********99

За повече информация и снимки моля звънете на посочения телефон. С удоволствие ще Ви отговорим.

Можете да разчитате на екипа на ЕСТЕЙТ Груп от първият оглед до успешният финал на Вашата сделка. Ние ще бъдем с Вас и гарантираме коректно, компетентно и професионално отношение, защита на финансовият Ви интерес, както и изрядност на документацията, след проверка на собствеността.

При нужда от кредитиране осигуряваме съдействие и консултации с водещите банки, както и преференциални условия за нашите клиенти.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 195,000€
  • Size: 95 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1996
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 5