Продава се Двустаен апартамент в Варна, Чайка – 82 кв.м за 2440 €/кв.м

  • 200,000€
  • 2,439€/m²
Област Варна, гр. Варна, Чайка
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Чайка - 82 кв.м за 2440 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Чайка - 82 кв.м за 2440 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Чайка - 82 кв.м за 2440 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Чайка - 82 кв.м за 2440 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Чайка - 82 кв.м за 2440 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Чайка - 82 кв.м за 2440 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Чайка - 82 кв.м за 2440 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Чайка - 82 кв.м за 2440 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 82
  • sqm
  • 2017
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Чайка
  • 200,000€
  • 2,439€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 82
  • sqm
  • 2017
  • Building Year

Description

ЕРА Варна Тренд предлага за продажба двустаен, стилно обзаведен апартамент с прекрасна, нескриваема морска панорама, в нов луксозен комплекс от затворен тип Ла Мер, в кк Чайка, на метри от плажа. Имотът е с обща площ 82,43 кв.м, разположен на пети етаж от общо 8 етажа. Състои се от просторна дневна с кухненски бокс и трапезария (40 кв.м), спалня (12,5 кв.м), обща за двете стаи тераса (7,5 кв.м), коридор (7 кв.м), баня с тоалетна (5 кв.м) и килер (3 кв.м). Изложението е запад, като се открива директна гледка към морето.

Жилището се продава модерно обзаведено и оборудвано с ел. уреди. Поставени са климатици в стаите. Подовите покрития са ламинат и теракот. Дограмата е ПВЦ. Имотът е подходящ и за инвестиция чрез отдаване под наем.

Двустайният апартамент се намира на самия морски бряг до плаж Кабакум, в луксозен затворен тип комплекс Ла Мер. Сградата е осемететажна, тухлена, с асансьор и качествено изпълнени общи части, въведена в експлоатация през 2017 г. Комплексът разполага със собствен ресторант и бар на плажа, СПА/закрит басейн, открито топло джакузи и фитнес център, зони за спорт и отдих, детски кът, портиер, денонощна охрана, видеонаблюдение, паркинг и богато озеленен двор. Има възможност за допълнително закупуване на подземно паркомясто на цена 25 000 евро.

Оферта №0220892

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 200,000€
  • Size: 82 кв.м