Продава се Двустаен апартамент в Варна, Чаталджа – 63 кв.м за 2842 €/кв.м

  • 179,000€
  • 2,841€/m²
Област Варна, гр. Варна, Чаталджа
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Чаталджа - 63 кв.м за 2842 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Чаталджа - 63 кв.м за 2842 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Чаталджа - 63 кв.м за 2842 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Чаталджа - 63 кв.м за 2842 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 1985
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Чаталджа
  • 179,000€
  • 2,841€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 1985
  • Building Year

Description

Агенция за неджижими имоти HEGEMON ESTATE Ви предлага двустаен апартамент ( с три отделни стаи) в района между Окръжна болница и ХЕИ. Жилището се намира в панелна сграда на ет. 7/8 с асансьор. Разпределение: коридор, хол, спалня, кухня, тераса, комбиниран санитарен възел, килер. Към имота има прилежаща маза. Изложението е изток, в стаите е поставен естествен паркет, има външна изолация и сменена дограма. Около блока има много места за свободно паркиране. Отлична локация.

Агенция HEGEMON ESTATE съдейства с професионална консултация, подготовка на нужните документи за закупуване на желаният от вас дом, както и съдействие за отпускане на банков кредит при най-добри условия. За повече информация, заповядайте в нашият офис, който се намира на Бул .Владислав Варненчик 109, или се обадете на посоченият телефон. Код на офертата: 14519

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 179,000€
  • Size: 63 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1985
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 8