Продава се Двустаен апартамент в Варна, Гранд Мол Варна – 61 кв.м за 2296 €/кв.м

  • 140,000€
  • 2,295€/m²
Област Варна, гр. Варна, Гранд Мол Варна
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Гранд Мол Варна - 61 кв.м за 2296 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Гранд Мол Варна - 61 кв.м за 2296 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Гранд Мол Варна - 61 кв.м за 2296 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Гранд Мол Варна - 61 кв.м за 2296 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Гранд Мол Варна - 61 кв.м за 2296 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 61
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Гранд Мол Варна
  • 140,000€
  • 2,295€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 61
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

АКТ 16!! ОТЛИЧНА ЛОКАЦИЯ!! ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПОКУПКА НА ПАРКОМЯСТО!!

Представяме Ви двустаен апартамент, в нова тухлена сграда с асансьор и отлични общи части. Жилището се състои от:антре, дневна, спалня, дрешник, баня с тоалетна и тераса.

В комплекса ще може да се насладите на богато озеленени паркови зони, кътове за отдих и игра. Предвиден е закрит паркинг със собствен вход. Предлагаме Ви за покупка безкомпромисно двустайно жилище, отлично разпределение, просторни стаи и голямо отстояния от съседни сгради. В блисозст до сградата са, големи вериги магазини, спирки на градски транспорт, главни пътни артерии, университети, училища, детски градини, площадки и др. Жилището е отличен избор за живеене или инвестиция с цел отдаване под наем с висока доходност.(http://www.yavlena.com/141171)

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 140,000€
  • Size: 61 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 8