Продава се Двустаен апартамент в Варна, Гранд Мол Варна – 62 кв.м за 2017 €/кв.м

  • 125,000€
  • 2,016€/m²
Област Варна, гр. Варна, Гранд Мол Варна
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Гранд Мол Варна - 62 кв.м за 2017 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Гранд Мол Варна - 62 кв.м за 2017 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Гранд Мол Варна - 62 кв.м за 2017 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2023
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Гранд Мол Варна
  • 125,000€
  • 2,016€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2023
  • Building Year

Description

Продава се двустаен апартамент 62 кв .в квартал ПОБЕДА ,имотът е с акт 16 от януари 2023 г.,качествено строителство на КОНСТРУМАКС .Всичко е ново и не е живяно изобщо.Имотът се състои от входно антре, баня с тоалетна, дневна 15.4 квадрата, спалня 9 .3 кв, разкошна тераса с неповторима гледка и простор-8 кв. и втора тераса към спалнята с излаз и към голямата тераса.Етаж 5 от 6 -ти, изложение юг, изток, запад.Намира се на близко разстояние до БИЛЛА ,СБА, Гранд мол,трети корпус на ВИНС и спирка на градски транспорти и до Фемили Гардън.Обзаведен с качествени материали и мебели

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 125,000€
  • Size: 62 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2023
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 6