Продава се Двустаен апартамент в Варна, Гръцка махала – 65 кв.м за 962 €/кв.м

  • 62,500€
  • 962€/m²
Област Варна, гр. Варна, Гръцка махала
  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 1930
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Гръцка махала
  • 62,500€
  • 962€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 1930
  • Building Year

Description

ИМОТ С ПЕРСПЕКТИВА / ИНВЕСТИЦИОНЕН / ДВУСТАЕН / ЕТАЖ ОТ КЪЩА / ЦЕНТРАЛНА ЛОКАЦИЯ

Експерт Недвижими Имоти – Цветелина Хаджиева – 08******90 – novdom1.bg

Реф.Номер – 79691

Представяме ви имот в сърцето на град Варна, който има огромен потенциал.

Разпределение:

Всекидневна с Кухненски част

Спалня

Баня с Тоалетна

Входно антре

Предимства:

Цената е под пазарната!

Получавате възможност да създадете вашето кътче за инвестиция в границите на допустим бюджет!

Реална квадратура!

Има възможност за паркиране!

Централна Локация!

Не се колебайте да се свържете с нас за повече информация – Цветелина Хаджиева, Нов Дом 1

Телефон – Всеки Ден от 8:30 до 22:30 – 08********90

Whatsapp – Денонощно: 08********90

Viber – Денонощно: 08********90

Telegram: 08********90

Messenger : Cvetelina Hadjieva

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 62,500€
  • Size: 65 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1930
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 3