Продава се Двустаен апартамент в Варна, Гръцка махала – 70 кв.м за 2643 €/кв.м

  • 185,000€
  • 2,643€/m²
Област Варна, гр. Варна, Гръцка махала
  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Гръцка махала
  • 185,000€
  • 2,643€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

Агенция Живена продава двустаен апартамент с площ 70 кв.м, разположен на 1-ви етаж (партер) в 5-етажна сграда в строеж в Гръцка махала. Имотът е със следното разпределение: антре, всекидневна, спалня, баня с тоалетна и тераса. Жилището ще бъде разположено в малка бутикова пететажна сграда с асансьор, която ще бъде изградена с висококачествени материали, красив дизайн, отговарящ на локацията, разположена в най-предпочитаните райони – Гръцка махала и идеален център. Апартаментът ще бъде издаден в степен на завършеност по БДС. Сградата е в строеж, като очаквано завършване се предвижда средата на 2026 г. Сградата е разположена в идеалния център на град Варна в сърцето на Гръцка махала, на метри от Морска гара и централния плаж, автобусни спирки, детски площадки, банкови учреждения и други. Агенция Живена извършва необходимите проверки на имота, който сте избрали, организира всички етапи на сделката до нейното финализиране. Оказваме съдействие за отпускане на банков кредит. Оферта № 7190

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 185,000€
  • Size: 70 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2026
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Варна
  • Region Област Варна