Продава се Двустаен апартамент в Варна, Гръцка махала – 87 кв.м за 2586 €/кв.м

  • 224,900€
  • 2,585€/m²
Област Варна, гр. Варна, Гръцка махала
  • Apartment
  • Property Type
  • 87
  • sqm
  • 1965
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Гръцка махала
  • 224,900€
  • 2,585€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 87
  • sqm
  • 1965
  • Building Year

Description

ТОП ЛОКАЦИЯ! МОРСКА ГРАДИНА!

Уважаеми клиенти,

Предлагаме на вашето внимание стилен двустаен апартамент, разположен в един от най- престижният район на гр.Варна – Гръцка махала.

Имотът се намира на втори жилищен етаж в тухлена сграда с площ от 87 кв.м. Жилището се състои от коридор, дневна с кухня, уютна спалня, два балкона.

Към имота има таванско помещение.

Апартаментът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция.

На пешеходно разстояние от Морската градина, плажа, паркове, детски площадки, банки, училища, детски градини и центъра на града.

При избор на имот винаги може да разчитате на безплатна консултация на специалистите от РОНЕВА ООД.

Предлагаме също така и съдействие за отпускане на банков кредит, помощ при сключване на сделки и подготвяне на нужната документация!

Тел: 08******55

Оферта: 10094

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 224,900€
  • Size: 87 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1965
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4