Продава се Двустаен апартамент в Варна, Левски – 62 кв.м за 1350 €/кв.м

  • 83,700€
  • 1,350€/m²
Област Варна, гр. Варна, Левски
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Левски
  • 83,700€
  • 1,350€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

Предлагам два двустайни апартамента средни, изцяло запад на етаж 5 от 11 със различно разпределение. Състоящи се от функционална дневна, спалня, баня, килер и тераса. Квадратури и цени както следва.

2-стаен 62,05кв.м, чжп. 53,14 кв.м, на цена – 83700евро

2-стаен 63,16 кв.м, чжп.54,09 кв.м, на цена- 85200

Имотите се намират на възможно най комуникативно място в кв. Възраждане 1. Непосредствена близост до бул. Цар Освободител. Завършването е по БДС. Сграда е на етап последна 11 та плоча и полагане на тухли, зидария пред Акт 14. Като акт 15 се очаква края на тази година а Акт 16 началото на 2026 г.

В близост има училища, детски градини, болница, спирки на градски транспорт и др.

Бонус при завършване на Акт 15-16 и при желание на новият собственик може да ги завърша частично или цялостно до ключ на преференциална цена.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 83,700€
  • Size: 62 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2026
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 6