Продава се Двустаен апартамент в Варна, Левски – 73 кв.м за 1877 €/кв.м

  • 137,000€
  • 1,877€/m²
Област Варна, гр. Варна, Левски
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Левски - 73 кв.м за 1877 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Левски - 73 кв.м за 1877 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Левски - 73 кв.м за 1877 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Левски - 73 кв.м за 1877 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Левски - 73 кв.м за 1877 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Левски - 73 кв.м за 1877 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Левски - 73 кв.м за 1877 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2018
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Левски
  • 137,000€
  • 1,877€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2018
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти КОСТАС ХОУМ ВИ предлага за продажба двустаен обзаведен апартамент в кв. Левски ,Жилището разполага с70 кв.м. площ ,разпределени както следва :

-просторна трапезария с кухненски бокс

-спалня с нормални размери

-коридор

-баня ,тоалет отделно

-тераса.

Апартамента е със западно изложение, разположен на 6ти от общо 7 етажа. Изцяло покрит. . Има и 5,55 м2 идеални части от сградата и прилежащо избено помещение.

Продава се с наличното обзавеждане, включително и пътеката за бягане. Сградата е построена 2008г. с Акт 16.

Идеален имот, както за живеене ,така и за инвестиция.

За повече информация и огледи:

Катерина Хараламбиева

ТЕЛ:08********84

КОД на обявата:1929

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 137,000€
  • Size: 73 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2018
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 7