Продава се Двустаен апартамент в Варна, Победа – 62 кв.м за 2257 €/кв.м

  • 139,900€
  • 2,256€/m²
Област Варна, гр. Варна, Победа
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Победа - 62 кв.м за 2257 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Победа - 62 кв.м за 2257 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Победа - 62 кв.м за 2257 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Победа - 62 кв.м за 2257 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Победа - 62 кв.м за 2257 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2023
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Победа
  • 139,900€
  • 2,256€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2023
  • Building Year

Description

АНИ-БО недвижими имоти Ви предлага за продажба двустаен апартамент- 62 кв.м. на ет.5-ти в 6 етажна тухлена сграда с добре поддържани общи части и контролиран достъп в кв. Победа. Жилището е слънчево и топло с изложение югоизток. Продава се с наличното обзавеждане и оборудване видно на снимковия материал.

Имотът се състои от входно антре, дневна с обособена кухня – трапезария с излаз на тераса, спалня с излаз на тераса, санитарно помещение, изба.

Продава се във вида на снимките, заедно с електрическите уреди: климатик, пералня, хладилник, вградени котлони и фурна, аспиратор.

Подходящ както за живеене, така и за цел инвестиция. Районът е с добра инфраструктура и зелени площи! Разположен на много комуникативно място в непосредствена близост до болница, хранителни магазини, заведения, удобни спирки на градския транспорт.

За контакти Генчева тел: 08******05

Цена : 139900евро

Ние ще бъдем с Вас от първият оглед до финализиране на успешната Ви сделка. Гарантираме коректно, компетентно и професионално отношение, както и изрядност на документацията, след обстойна проверка на собствеността. СЪДЕЙСТВИЕ ПРИ НУЖДА ОТ КРЕДИТИРАНЕ, СЪС ВСИЧКИ ВОДЕЩИ БАНКИ, С ПРЕФЕРЕНЦИАЛНИ УСЛОВИЯ ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 139,900€
  • Size: 62 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2023
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale