Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби – 55 кв.м за 1619 €/кв.м

  • 89,000€
  • 1,618€/m²
Област Варна, гр. Варна, Погреби
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 55 кв.м за 1619 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 55 кв.м за 1619 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 55 кв.м за 1619 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 55 кв.м за 1619 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 55 кв.м за 1619 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 55 кв.м за 1619 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 55 кв.м за 1619 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 55
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Погреби
  • 89,000€
  • 1,618€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 55
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

ЕРА Варна Тренд предлага за продажба двустаен южен апартамент със застроена площ 41,5 кв.м (54,65 кв.м с общите части), разположен на пети етаж от общо 7 етажа. Имотът се състои от дневна с кухненски бокс (16 кв.м), спалня (10,2 кв.м), обща за двете стаи тераса (6 кв.м), баня с тоалетна (3,4 кв.м) и прилежащо мазе. Изложението е юг.

Жилището се продава необзаведено, завършено до степен БДС: стени и тавани – циментова или гипсова мазилка, шпакловка и бял латекс, под – циментова замазка, санитарно помещение – варо-циментова мазилка и замазка, ВиК по проект на тапа, електроинсталация – фасунги, ключове и контакти, ПВЦ дограма – петкамерна, 36 мм стъклопакет, инсталация за домофонна система и телефон, входна врата – масивна, метална. Отоплението ще бъде с електричество.

Двустайният апартамент се намира в район Погреби, в седеметажна тухлена сграда с асансьор, на етап на строителство пред издаване на Акт 15. Разрешение за ползване се очаква до края на 2025 г. Паркира се свободно в района. В близост са СУ Елин Пелин и ДГ 8 Христо Ботев, 5 ДКЦ.

Оферта №0221537

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 89,000€
  • Size: 55 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 7
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: В строеж