Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби – 64 кв.м за 1500 €/кв.м

  • 96,000€
  • 1,500€/m²
Област Варна, гр. Варна, Погреби
  • Apartment
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Погреби
  • 96,000€
  • 1,500€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

СМЕНИ АДРЕСА предлага да станете собственик на двустаен апартамент на 10 минути от Катедралата на Варна!

Жилището е с чиста площ 52 кв.м (64 кв.м с общите части), разположено на трети етаж в новострояща се тухлена сграда с асансьор и се състои от входно антре, дневна с кухненска част, спалня с излаз на тераса, баня със санитарен възел, перално помещение и дрешник.

Сградата ще бъде изпълнена с висок клас строителни материали от доверен строител с множество на брой завършени обекти в града.

Апартаментът ще бъде издаден по БДС – входна врата, стени на турбозолена мазилка, подове на циментова замазка, висок клас PVC дограма, Ел, табло, ключове и контакти, осветление на фасунга, ВиК на тапа.

Възможност за закупуване на закрито паркомясто или гараж в сградата. Налични са и други двустайни и тристайни апартаменти.

Удобно разсрочено плащане, възможност за теглене на кредит на АКТ14, очаквано разрешение за експлоатация – май 2025 година.

Сградата е разположена на комуникативно място, на пешеходно разстояние от автобусна спирка, супермаркети, Колхозен пазар, Катедралата и идеалния център на града.

Агенция СМЕНИ АДРЕСА предлага и други подобни имоти, с което улеснява избора Ви, съдейства за отпускане на кредити при най-добри условия, извършва обстойна юридическа проверка на имота и изготвя всички необходими документи за сделка.

За повече информация и огледи не се колебайте да се свържете с мен, като цитирате КОД:010201