Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби – 70 кв.м за 1858 €/кв.м

  • 129,999€
  • 1,857€/m²
Област Варна, гр. Варна, Погреби
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 70 кв.м за 1858 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 70 кв.м за 1858 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 70 кв.м за 1858 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 70 кв.м за 1858 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 70 кв.м за 1858 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 70 кв.м за 1858 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 70 кв.м за 1858 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 70 кв.м за 1858 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби - 70 кв.м за 1858 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Погреби
  • 129,999€
  • 1,857€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

International Real Estate представя модерен двустаен апартамент в сърцето на квартал Погреби, част от оживения Широк център на Варна. С обща площ от 70 кв.м (58.75 кв.м чиста жилищна площ + 6.10 кв.м общи части), този имот предлага идеална комбинация от пространство, комфорт и отлична локация.

Основни характеристики:

Отлично местоположение: Намира се в кв. Погреби, с лесен достъп до центъра на Варна, магазини, ресторанти, училища и обществен транспорт. Плажът и Морската градина са само на кратко разстояние с кола.

Светъл и просторен: Апартаментът е на 3-ти етаж с асансьор и разполага с югозападно-североизточно изложение, което осигурява изобилие от естествена светлина през целия ден.

Функционално разпределение: Включва две спални, дневна зона и две тераси, идеални за сутрешно кафе или вечерна почивка. Подходящ за семейства, млади професионалисти или инвеститори.

Модерна сграда: В момента с Акт 15, апартаментът ще получи Акт 16 до края на 2025 г., което гарантира съответствие с най-новите строителни стандарти.

Инвестиционен потенциал: Разположен в бързо развиващ се район, този апартамент е отличен избор както за лично ползване, така и за отдаване под наем, предвид нарастващия пазар на недвижими имоти във Варна.

Допълнителни детайли:

Статут: Апартамент с чисти документи за собственост.

Състояние: Готов за нанасяне след издаване на Акт 16, с възможност за персонализиране на довършителните работи според вкуса на купувача.