Продава се Двустаен апартамент в Варна, Погреби – 76 кв.м за 1356 €/кв.м

  • 103,000€
  • 1,355€/m²
Област Варна, гр. Варна, Погреби
  • Apartment
  • Property Type
  • 76
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Погреби
  • 103,000€
  • 1,355€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 76
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Holding Group real estate предлага на вашето внимание :

просторен, двустаен апартамент в нова сграда в централната част на град Варна.

Апартаментът ще бъде завършен по БДС и се състои от:

голям дневен тракт с кухненски бокс, спалня, баня с тоалет и две тераси.

За повече информация и огледи , моля да се обадите на посочения телефон

и да цитирате код на офертата: 4583.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 103,000€
  • Size: 76 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 5