Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево – 61 кв.м за 2027 €/кв.м

  • 123,600€
  • 2,026€/m²
Област Варна, гр. Варна, Трошево
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2027 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2027 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2027 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2027 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2027 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2027 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 61
  • sqm
  • 2018
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Трошево
  • 123,600€
  • 2,026€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 61
  • sqm
  • 2018
  • Building Year

Description

2 СТ. | Трошево | 61m² | ET 4/5 | тухла | 2018

EXPERT estate Продава двустаен апартамент в непосредствена близост до МОЛ Варна. Имота е разположен в новопостроена сграда – 2018г., разположен на 4-ти (непоследен) етаж, а изложението му е Изток/Запад. На обща площ от 61кв.м., са разпределени – дневен тракт със самостоятелна тераса и оборудвана кухня; коридор; комбиниран санитарен възел; спалня с излаз на втора тераса – която е по продължението на цялата спалня; ведно с изба – 3кв.м. (отделно от общата площ на имота). Предлага се напълно обзаведен и оборудван (бяла техника), има и климатик. Сградата в която е разположен имота е с отлично поддържани общи части, с асансьор (хидравличен – клас А), ограничен достъп и отремонтиран покрив.

Заповядайте да разгледате и другите ни оферти ! #expertestate #expertestatebg

KOD #9628

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 123,600€
  • Size: 61 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2018
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 5