Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево – 61 кв.м за 2132 €/кв.м

  • 130,000€
  • 2,131€/m²
Област Варна, гр. Варна, Трошево
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2132 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2132 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2132 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2132 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2132 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2132 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2132 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2132 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2132 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2132 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Трошево - 61 кв.м за 2132 €/кв.м - Снимка #14
  • Apartment
  • Property Type
  • 61
  • sqm
  • 1976
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Трошево
  • 130,000€
  • 2,131€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 61
  • sqm
  • 1976
  • Building Year

Description

RE/MAX Ideal предлага ексклузивно панелно жилище в един от най-предпочитаните за живеене райони на Варна кв. Трошево. Имотът е с чиста жилищна площ от 60.90 кв.м и е с двойно изложение Изток – Запад, което осигурява отлична осветеност и проветрение през целия ден. Разпределението включва просторен и светъл хол, голяма удобна спалня, отделна кухня, баня с тоалетна, две тераси, както и мазе с площ 2.62 кв.м, което не е включено в общата площ. Стаите са големи, светли и с правилни форми, което осигурява комфорт и възможност за разнообразни интериорни решения. Жилището се намира на трети етаж в осеметажна сграда с асансьор, а входът е с отлично поддържани общи части и контролиран достъп. Районът е с изцяло изградена инфраструктура и предлага всички необходими удобства в непосредствена близост главен булевард, автобусни и тролейбусни спирки, училище, детска градина, магазини, аптеки, пазар за плодове и зеленчуци и детски площадки. Паркирането в района е свободно в междублоковото пространство, което прави имота подходящ както за живеене, така и за инвестиция.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 130,000€
  • Size: 61 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1976
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 8
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished