Продава се Двустаен апартамент в Варна, Виница – 54 кв.м за 1093 €/кв.м

  • 58,990€
  • 1,092€/m²
Област Варна, гр. Варна, Виница
  • Apartment
  • Property Type
  • 54
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Виница
  • 58,990€
  • 1,092€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 54
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

ВИНИЦА – НА 2 МИН. ОТ МАКАО- ИНВЕСТИЦИОНЕН ДВУСТАЕН – 58 990 ЕВРО- ЮЖЕН

Явор Марков – 08********67

Имотът представлява : просторна и светла всекидневна с обособена кухненска част; голяма спалня, баня и тоалет, тераса. Апартаментът е с изцяло ЮЖНО изложение.

Сградата : Луксозно завършени общи части на естествен гранит.

Състояние : Жилището се издава съгласно БДС, завършване До ключ, изготвяне на проект за интериорен дизайн на преференциални цени .

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 58,990€
  • Size: 54 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 5