Продава се Двустаен апартамент в Варна, Виница – 68 кв.м за 1779 €/кв.м

  • 120,960€
  • 1,779€/m²
Област Варна, гр. Варна, Виница
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Виница - 68 кв.м за 1779 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Виница - 68 кв.м за 1779 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Виница - 68 кв.м за 1779 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Виница - 68 кв.м за 1779 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Виница
  • 120,960€
  • 1,779€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Агенция ТОП ДОМ България предлага за продажба светъл и функционален двустаен апартамент с площ от 68 кв.м., разположен на втори етаж в модерен затворен комплекс в квартал Виница.

Жилището е завършено до ключ, с висококачествени материали, готово за обзавеждане и нанасяне. Състои се от:

• Просторна дневна с кухненска зона

• Спалня

• Баня с тоалетна

• Тераса

• Входно антре

Комплексът предлага контролиран достъп, добре поддържани общи части и зелени площи, което осигурява спокойствие и сигурност на живущите. Паркирането е свободно в района.

Локацията е изключително комуникативна – в близост до магазини, училище, спирки на градския транспорт и само на няколко минути от центъра на Варна и морския бряг.

Подходящ както за живеене, така и за инвестиция.

За повече информация и огледи свържете се с нас!

Номер на обявата: 74051

За още предложения може да посетите нашият сайт: www.tdb.bg

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 120,960€
  • Size: 68 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 6