Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик – 47 кв.м за 2586 €/кв.м

  • 121,500€
  • 2,585€/m²
Област Варна, гр. Варна, Владислав Варненчик
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик - 47 кв.м за 2586 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик - 47 кв.м за 2586 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик - 47 кв.м за 2586 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик - 47 кв.м за 2586 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик - 47 кв.м за 2586 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик - 47 кв.м за 2586 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик - 47 кв.м за 2586 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик - 47 кв.м за 2586 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 47
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Владислав Варненчик
  • 121,500€
  • 2,585€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 47
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с отлично разпределение, разположен в един от най – спокойните квартали на гр. Варна Владислав Варненик.

На площ от 46,95 кв.м. са разположени:

– Светла всекидневна с кухненска част

– Уютна спалня

– Баня с тоалетна

– Коридор

– Просторна тераса

Апартаментът е разположен на трети етаж от общо осем в добре поддържана сграда с контролиран достъп и асансьор.

Изложението е с изцяло източно, което осигурява топлина и естествена светлина през целия ден.

Имота се продава обзаведен, във вида от приложените снимки.

Към имота има избено помещение, както и допълнителна стая на етажа, която е на разположение на собственика.

Жилището се намира в район с отлична инфраструктура, тихи улици и зелени площи, подходящ както за живеене, така и за инвестиция. В близост се намират детски градини и училища, хипермаркети и аптеки, медицински център, автобусни спирки с бърз достъп до централната част на града и морето.

Районът се отличава с спокойствие, удобен транспортен достъп и динамично развиваща се среда с нови жилищни комплекси и търговски обекти.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 121,500€
  • Size: 47 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 8
  • Heating: Electricity