Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик – 48 кв.м за 1771 €/кв.м

  • 85,000€
  • 1,771€/m²
Област Варна, гр. Варна, Владислав Варненчик
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик - 48 кв.м за 1771 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик - 48 кв.м за 1771 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик - 48 кв.м за 1771 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик - 48 кв.м за 1771 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик - 48 кв.м за 1771 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 48
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Владислав Варненчик
  • 85,000€
  • 1,771€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 48
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

ТЪРСЕНА ЛОКАЦИЯ ! СРЕДЕН ЕТАЖ ! В БЛИЗОСТ ДО АВТОБУСНИТЕ СПИРКИ ! СВОБОДНО ПАРКИРАНЕ ! „Матекс“ имоти и брокер Петя Касабова предлагат на свои клиенти двустаен обзаведен южен апартамент в квартал Владислав Варненчик 1. Имотът е разположен на седми етаж в осеметажна сграда с асансьор и е със следното разпределение: Г-образен коридор, дневна/спалня, кухня/трапезария, баня и тоалет. Към жилището има избено помещение. Имотът е подходящ за банков ипотечен кредит! За контакт и огледи: Петя Касабова 08*******05 или 08*******91. Моля цитирайте следния код на офертата: VN 4709

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 85,000€
  • Size: 48 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 8