Продава се Двустаен апартамент в Варна, Владислав Варненчик – 70 кв.м за 995 €/кв.м

  • 69,600€
  • 994€/m²
Област Варна, гр. Варна, Владислав Варненчик
  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Владислав Варненчик
  • 69,600€
  • 994€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

ЕРА Визия предлага за продажба двустаен апартамент в новострояща се кооперация в начален етап на строителството, разположен на 4 етаж от общо 9 в кв.”Владиславово”, с площ 69,90 кв.м. ( с общите части), 60,10 кв.м. (ЧЖП). Жилището ще е с функционално разпределение на помещенията и ще се състои от: коридор, дневна с кухненски кът (21,75 кв.м.), спалня (13,61 кв.м.), санитарен възел и тераса. Изложение: Запад.

Имотът ще се издава се по БДС – замазка, шпакловка, ПВЦ дограма на прозорците, блиндирана входна врата.

Двустайният апартамент ще бъде ситуиран в нова кооперация в близост до бул.”Трети март” и магазини “Кауфланд” и “Джъмбо” в кв.’Владиславово”. Сградата ще е с контролиран достъп, модерно завършени общи части и асансьор. Районът е тих, спокоен и същевременно изключително комуникативен. Намира се на 50м. от автобусна спирка, в близост до парк. В близост има болница, детски градини и училища.

Възможност за закупуване на подземно или надземно паркомясто. Много зеленина и простор в околоблоковото пространство. Срок на завършване 2026г.

ЕРА е независим кредитен посредник към БНБ и предоставя безплатна консултацияи съдействие при финансиране на избрания от Вас имот… Код: 5301028

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 69,600€
  • Size: 70 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2026
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details