Продава се Двустаен апартамент в Варна, Възраждане 1 – 70 кв.м за 2072 €/кв.м

  • 144,990€
  • 2,071€/m²
Област Варна, гр. Варна, Възраждане 1
  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 2011
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Възраждане 1
  • 144,990€
  • 2,071€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 2011
  • Building Year

Description

Предлагаме за продажба апартамент завършен до ключ, разположен в нова тухлена сграда с отлична локация.

Среден етаж изцяло покрит

Статут апартамент – перфектен за кредитиране

Сградата е с акт 16 – с чисти общи части и съвременна визия.

Реф.Номер: 14113

Цена: 144 990€

08********22 – Радослав Тодоров

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 144,990€
  • Size: 70 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2011
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 10-ти
  • Total Floors: 11
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Полуобзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Варна
  • Region Област Варна
  • Квартал Възраждане 1