Продава се Двустаен апартамент в Варна, Възраждане 3 – 51 кв.м за 1000 €/кв.м

  • 51,000€
  • 1,000€/m²
Област Варна, гр. Варна, Възраждане 3
Продава се Двустаен апартамент в Варна, Възраждане 3 - 51 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Възраждане 3 - 51 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Варна, Възраждане 3 - 51 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 51
  • sqm
  • 2020
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Възраждане 3
  • 51,000€
  • 1,000€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 51
  • sqm
  • 2020
  • Building Year

Description

Предлагаме ЕКСЛУЗИВНО Двустаен апартамент в жк.Възраждане-3, м.Пчелина, тухлено строителство. Състои се от Дневна с кухненски бокс, спалня, баня+тоалет; Намира се на партерен етаж, необзаведен и свободен. Подови настилки в дневната и спалнята – теракот. Баня-тоатлет с фаянс и теракот без оборудване. Имотът е със статут Ателие. Партидата за ток е за битов ток. Огледи са възможни по всяко време. Ключ в офиса.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 51,000€
  • Size: 51 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2020
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: Партер
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Варна
  • Region Област Варна
  • Квартал Възраждане 3