Продава се Двустаен апартамент в Видин, Възраждане – 60 кв.м за 834 €/кв.м

  • 49,999€
  • 833€/m²
Област Видин, гр. Видин, Възраждане
Продава се Двустаен апартамент в Видин, Възраждане - 60 кв.м за 834 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Видин, Възраждане - 60 кв.м за 834 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Видин, Възраждане - 60 кв.м за 834 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Видин, Възраждане - 60 кв.м за 834 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Видин, Възраждане - 60 кв.м за 834 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 1970
  • Building Year
For sale Agency
Област Видин, гр. Видин, Възраждане
  • 49,999€
  • 833€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 1970
  • Building Year

Description

Недвижими имоти – R Company Limited

Предлага за продажба двустаен апартамент на първи етаж в гр. Видин!

Адрес: ул. Казармена – само на няколко крачки от историческата крепост Баба Вида

Площ: 60 кв.м

Разпределение: две просторни стаи, кухня, баня и малка тераса

Цена: 49 999 евро

Отлична локация – подходящ за живеене!

При интерес предлагаме подробно видео представяне на имота.

За огледи и повече информация: +35***********23

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 49,999€
  • Size: 60 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1970
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 4