Продава се Едностаен апартамент в Банско – 50 кв.м за 1200 €/кв.м

  • 59,990€
  • 1,200€/m²
Област Благоевград, гр. Банско
  • Apartment
  • Property Type
  • 50
  • sqm
  • 2008
  • Building Year
For sale Agency
Област Благоевград, гр. Банско
  • 59,990€
  • 1,200€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 50
  • sqm
  • 2008
  • Building Year

Description

БЕЗ КОМИСИОН КЪМ КУПУВАЧА!

Реф. No: BA1071 – Mоля цитирайте референтния номер на имота и кажете, че сте видяли обявата в този сайт.

Тел: +35**********27

Отговорен брокер: Ася Кавръкова

Просторно студио с паркомясто, само на 100 м. от Кабинковия лифт в Банско!

Разположен в комплекс, построен в типичен традиционен стил, апартаментът се отличава с топ локация в близост до кабинковия лифт и множество места за развлечения като Ледена пързалка, голям Супермаркет и други. Разположен само на 100 метра от Първа станция на Кабинковия лифт и на 800 метра от центъра на града.

Имаме удоволствието да Ви предложим оферта за продажба на студио, разположено на последен етаж. Апартаментът се състои от входно антре, всекидневна стая с кухненски бокс и кът за спане, и баня с WC. Жилището е с източно изложение и с обща площ 50,40 кв.м. (чиста площ – 44,81 кв.м.).

Към апартамента има и паркомясто с обща площ 21,23 кв.м. (чиста площ – 13,60 кв.м.).

Таксата поддръжка е 350 евро на година (при лично ваканционно ползване на апартамента, а не отдаване под наем) и включва поддръжка и почистване на общите части и градината, покриване на комуналните сметки на общите части, СОТ охрана на общите части, застраховка на цялата сграда, кабелна телевизия и интернет, ремонт и обновяване на сградата.

Местоположение и местни атракции

Сгушен в подножието на Пирин планина, грaд Банско е притегателна сила за български и чуждестранни туристи през целия период на годината. Еднакво атрактивен през четирите сезона, градът предлага разнообразни условия за почивка. Тук е съхранено равновесието между екология, флора, фауна и национален колорит. Популярността на Банско в и извън страната се дължи на прекрасните условия за ски туризъм, в съчетание със самобитен фолклор и възрожденска архитектура. Географското разположение на града позволява задържане на снежната покривка от декември до април, а алпийският характер на Пирин планина осигурява отличните условия за професионален и любителски ски спорт.