Продава се Едностаен апартамент в Банско – 51 кв.м за 785 €/кв.м

  • 39,999€
  • 784€/m²
Област Благоевград, гр. Банско
Продава се Едностаен апартамент в Банско - 51 кв.м за 785 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Едностаен апартамент в Банско - 51 кв.м за 785 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Едностаен апартамент в Банско - 51 кв.м за 785 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Едностаен апартамент в Банско - 51 кв.м за 785 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Едностаен апартамент в Банско - 51 кв.м за 785 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Едностаен апартамент в Банско - 51 кв.м за 785 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Едностаен апартамент в Банско - 51 кв.м за 785 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Едностаен апартамент в Банско - 51 кв.м за 785 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Едностаен апартамент в Банско - 51 кв.м за 785 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 51
  • sqm
  • 2007
  • Building Year
For sale Private
Област Благоевград, гр. Банско
  • 39,999€
  • 784€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 51
  • sqm
  • 2007
  • Building Year

Description

www.unikalniimotibansko.com БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА! Агенция Уникални Имоти Банско предлага за продажба НАПЪЛНО ЗАВЪРШЕН И С МОНТИРАН КУХНЕНСКИ БОКС ЕДНОСТАЕН АПАРТАМЕНТ С ОСТЪКЛЕНА ТЕРAСА, РАЗПОЛОЖЕН В ЖИЛИЩНА СГРАДА БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА! ДОБРА ЛОКАЦИЯ – НА ГЛАВЕН ПЪТ ВОДЕЩ КЪМ СКИ ЗОНАТА. В БЛИЗОСТ ДО ЦЕНТЪРА И ПАРКА НА ГРАД БАНСКО! Апартаментът е разположен на 4-ти жилищен етаж, като е съставен от отворено пространство: кухня с дневна и спалня, тераса, огромна баня с тоалетна. В сградата има работещ асансьор. Страхотна инвестиция във ваканционен имот, който може да се използва от Вас или да се отдава успешно под наем!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 39,999€
  • Size: 51 кв.м
  • Стая: 1
  • Building Year: 2007
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Банско
  • Region Област Благоевград